Aby sme boli spravodliví, podarilo sa mu to kolektívne s dvomi ženami – moderátorkou Lenkou Šóošovou a herečkou Bárou Munzarovou. Potom sme získali už len jedno striebro. Na šesť kôl žiadna sláva. Tomáš má však rozhodne dôvod byť na seba hrdý. Uvidíme, ako sa mu bude dariť v ďalších, sólových súťažiach.

Nemáte šancu

„Neprišli nám dresy, čakali sme dva dni,“ spomína na jeseň minulého roka v Argentíne. Súťažiť nemohli, tak len povzbudzovali iné tímy na tribúne.

„Keď sme prišli na rad, všetci sa pýtali, čo tam chceme, že proti ich športovcom nemáme šancu.“ Vtedy vytiahla slovenská zostava bluf s peniazmi: „Povedali sme im, že súťažíme o milión dolárov, čo nám dosť závideli,“ smeje sa Tomáš. „Dobrá partia bola v SuperStar aj v Let’s Dance, ale táto wipeoutová bola jednoznačne najlepšia,“ konštatuje.

Na súťaž sa špeciálne nepripravoval, ale pravidelne hráva hokej. Kedysi chodil do Martina na tréningy s hokejistkami, dnes si meria sily s mužmi.

„Hokej je moje hobby, chodím si zahrať s Rišom Lintnerom a Rasťom Pavlikovským, dva turnaje do roka absolvujem so žilinským hokejovým fanklubom. Myslím si, že v rámci kondičky mi pomohlo práve toto.“ Vzápätí pridá ďalší dôležitý faktor: „Chodievam aj do ‚fi tka‘ k Zuzke Kořínkovej a jej manželovi Drahomírovi Krásnohorskému. Trochu ma dali do laty, Zuzka mi upravila jedálny lístok,“ doplní. Hlavne, že sa mu darilo. Tesne pred spevákom totiž štartoval Poliak, ktorý si zlomil nohu. To ho trochu zneistilo.

V bahne, vo vode, vyčerpaný. Patril k najúspešnejším z našej výpravy.

V bahne, vo vode, vyčerpaný. Patril k najúspešnejším z našej výpravy.