Madonna na všetky „upozornenia“ priateľov a známych odpovedá jednoznačne: „Po rozvode chcem opäť žiť. Prečo nie práve s mladým mäskom?“ Na naliehanie známych napokon predsa len stanovila pravidlá, ktoré bude musieť mladý Jesus dodržiavať, ak chce byť s ňou.

5 prikázaní

• Musí sa v prvom rade naučiť perfektne po anglicky, bude mu platiť hodiny jazyka.

• Musí sa zoznámiť s Ashtonom Kutcherom, ktorý žije s o pätnásť rokov staršou partnerkou Demi Moorovou. Je to vraj preto, aby mu odovzdal skúsenosti zo života so staršou partnerkou.

• Tretie pravidlo mu pomôže splniť si sen modela. Musí spolupracovať predovšetkým so značkou Dolce & Gabbana, k čomu mu Madonna dopomôže. Bude ich výhradným modelom, čo sa zasa nepáči iným Jesusovým kolegom z modelingu.

•Speváčka mu prikázala aj nový styling: Musí si dať upraviť vlasy a musí nosiť viac módnych doplnkov. Iba klobúk k jeho imidžu nie je dostatočne presvedčivý.

• Posledné pravidlo zaskočilo aj Jesusa. Musí si dať predpovedať budúcnosť a prísne sa predpovede držať. Za žiadnych okolností to nesmie meniť, lebo privolá na seba i na Madonnu skazu.

Bez protestov

Zaujímavé je, že tento mladý Brazílčan neváhal a nové pravidlá akceptoval aj vlastnoručným podpisom pred právnikmi. Dokonca i jeho otec Luis Hector Pinto dal synovi otcovské požehnanie. Vraj keď tak veľmi chce do sveta bohatých, nemohol urobiť iné.