Pred spevákovým penziónom v Kuchyni sme boli včas, ale nikde nikoho a telefón nedvíhal. Chvíľu som bola naštvaná. Našťastie som začula hlasy z okna nad vchodom a o chvíľu nás už Otto so snúbenicou Andreou vítali doma.

„Prepáčte, nepočuli sme telefón, v noci nás vytopilo a od skorého rána máme o zábavu postarané,“ spustil spevák. Noc mali skutočne rušnú. Kým pracovali v štúdiu na Záhorí, pokúsil sa niekto v Bratislave vykradnúť Andreinu reštauráciu. Keďže to nebolo prvý raz, vlani ju „vybielili“, zaviedli bezpečnostný systém, ktorý sa tentoraz okamžite zapol, a okrem rozbitého okna väčšie škody nevznikli.

„Pokračovali sme teda v práci,“ vysvetľuje Otto, „do postele sme sa dostali niekedy o pol tretej. Ráno o siedmej otvorím dvere na byte, je na poschodí vedľa apartmánov, a počujem ššššš! Už som vedel, že je zle. Presne ako vlani, praskla hadička na jednej z toaliet a zvyšok už viete,“ rozhodí rukami: „A do toho robíme rozhovor o pripravovanej svadbe, tá bude, ak nás dovtedy ešte niečo neskántri,“ zavtipkuje.

Za „potopu“ mohla hadička na tejto toalete, ktorá zatopila aj priľahlý apartmán do výšky 15 cm.

Za „potopu“ mohla hadička na tejto toalete, ktorá zatopila aj priľahlý apartmán do výšky 15 cm.